• Natrysk Piany

    Natrysk Piany

    Jak wykonać ocieplenie poddasza by co roku zaoszczędzić 40-60% kosztów jego ogrzewania? Jeżeli ważne są dla Ciebie pieniądze to z pewnością zechcesz spojrzeć na naszą ofertę.


Natrysk pianki poliuretanowej

Natrys piankiOcieplanie pianką poddasza to najnowocześniejsza technologia wykonywania termoizolacji. Jest alternatywą dla powszechnie stosowanych materiałów termoizolacyjnych. Natrysk pianki poliuretanowej zapewnia większą skuteczność izolacji, lepszy mikroklimat pomieszczeń, komfort i trwałość niż wełna mineralna.

Większość naszych domów pełnych jest wełny mineralnej, ponieważ jest bardzo tania w zakupie a przez lata ocieplanie poddasza wełną było jedyną dostępną możliwością. Wielu inwestorów wybiera ją ponieważ pozwala utrzymać ich koszty początkowe na bardzo niskim poziomie.

Niestety, później wełna mineralna kosztuje wiele pieniędzy, każdego miesiąca, ponieważ po prostu nie potrafi zatrzymać kosztownych przecieków powietrza.

To stara technologia. Wełna absorbuje wilgoć i jest podatna na pleśnienie. Ale najgorsze jest to, że nigdy nie zatrzyma przecieków powietrza, które ogrzewasz a ocieplanie poddasza wełną nigdy nie spełni twoich oczekiwań,

Innymi słowy, Twoje pieniądze, każdego dnia dosłownie wydostają się przez nieszczelności Twojego domu.

Wielu ludzi często dodaje więcej wełny mineralnej by poprawić izolacyjność domu. Ale bez jego uszczelnienia, które może zapewnić natrysk pianki, to strata pieniędzy. Zatrzymanie przecieków powietrza jest sposobem na zaprzestanie tracenia pieniędzy za każdym razem gdy płacisz rachunek za ogrzewanie.

Skuteczność izolacji poddasza ocieplonego pianką PUR

Skuteczna izolacja poddasza to jeden z najważniejszych czynników decydujących o komforcie i zadowoleniu przyszłych mieszkańców budynku. Według wielu ekspertów w najbliższym czasie cena ogrzewania wzrośnie nawet trzykrotnie.

Kluczowym zagadnieniem jest takie wykonanie ocieplenia poddasza aby zapewnić szczelność powietrzną budynku. Rozwiązanie problemu jest proste, to izolacja natryskowa. Izolacje natryskowe z pianki poliuretanowej stanowią skuteczną izolację termiczną poddasza oraz zapewnia uszczelnienie bryły budynku

Poddasza w których wykonano ocieplenie pianką PUR zachowują się znacząco lepiej niż domy zaizolowane tradycyjnie, ponieważ są znacznie bardziej powietrznie-szczelne. Zostało to wykazane w wielu projektach badawczych w których porównywalne domy zaizolowane do tego samego stopnia zużywały do 40-60% mniej energii w porównaniu do tradycyjnej izolacji kiedy zastosowane było ocieplenie pianką natryskową.

Poddasza w których wykonano ocieplenie natryskową pianką poliuretanową w porównaniu do tych ocieplonych metodami tradycyjnymi zużywają 40-60% mniej energii na ogrzewanie przy tym samym poziomie ocieplenia. Ocieplenie pianką jest więc dwa razy bardziej skuteczną izolacją.


 

Co o nas mówią Klienci?

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanego natrysku piany. Nagle zrobiło się tak cicho na poddaszu.

Dorota D. (Rybnik)


Polecam firmę innym Zarządcom Nieruchomości

Zarządca (Bielsko-Biała)


Pozazdrościć takiej brygady

Krzysztof. K (Firma z Warszawy)


Nasze doświadczenie pozwala polecić firmę CelluTherm jako profesjonalnego i godnego zaufania wykonawcę

KrzysztoF K. (Firma z Krosna Odrzańskiego)


Firma zrealizowała docieplanie stropodachów fachowo i rzetelnie, godząc wysoki poziom techniczny wykonania z interesem ekonomicznym Inwestora

Jarosław M. (Firma z Rogoźna Wielkopolskiego)


CELLUTHERM 47-400 Racibórz ul. Wiatrakowa 31E; Telefon: 600 700 455 FAX: 32 750 04 95

realizacja: Agencja interaktywna zets.pl