• Ocieplenie poddasza

    Ocieplenie poddasza

    Jeżeli ważny jest dla ciebie komfort i bezpieczeństwo Twojej rodziny oraz cenisz sobie pieniądze z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta dotycząca skutecznego ocieplania poddasza.


Ocieplenie poddasza

Ocieplenie poddasza granulatem izolacyjnymBudujesz dom i zastanawiasz się jak wykonać efektywne, skuteczne ocieplenie poddasza? Być może Twoi znajomi którzy budowali dom przed Tobą opowiadali Ci o problemach jakie mają z ociepleniem poddasza?

My dajemy gwarancję, że wykonane przez nas ocieplenie poddasza spełni swoją funkcję i nie narazi cię na koszty naprawy izolacji poddasza.Przeprowadzimy ten proces krok po kroku tak by zagwarantować skuteczną izolację.

Ocieplenia poddaszy często traktowane jest po macoszemu przez nieświadomych inwestorów i firmy wykonawcze. Pierwsi jako materiał na ocieplanie poddasza kupują najtańszą wełnę a drudzy upychają ją w połaci dachu czymkolwiek i jakkolwiek. Nawet z pozoru poprawnie wykonane ocieplenie często kryje szereg błędów lub z czasem opada. Skutek jest taki, że ocieplenie poddasza nie spełnia oczekiwań inwestorów będąc źródłem frustracji, dyskomfortu i znacznych kosztów ogrzewania.

Wymiana ocieplenia poddasza lub jej poprawienie jest zwykle niemożliwe bez zdjęcia płyt g-k a co za tym idzie jest to bardzo kosztowne.

Warto zainwestować w docieplenie poddasza które nie przysporzy dodatkowych kosztów w trakcie użytkowania obiektu

Mamy dla Ciebie skuteczne rozwiązanie ocieplenia poddasza. Docieplanie poddaszy metodą wdmuchiwania granulatu izolacyjnego gwarantuje bezbłędne, szczelne i w pełni wykorzystujące przestrzeń połaci dachowej ocieplenie poddasza. Nadmuch wysokiej gęstości zapewnia stabilność izolacji oraz szczelność ocieplenia poddaszy na przedmuchy powietrza którą przewyższa jedynie ocieplenie pianką poliuretanową.

Nadmuch wykonywany jest przed lub po zamocowaniu płyt g-k i zwykle trwa jeden dzień.

Ten rodzaj izolacji stanowi również doskonałe ocieplenie stropu na poddaszu nieużytkowym. Zapewnia szczelną, bezszwową i jednolitą warstwę izolacji termicznej. Pozwala uniknąć tworzenia się kieszeni powietrznych będących źródłem wzmożonych strat ciepła.


 

Co o nas mówią Klienci?

Temperatura na poddaszu latem spadła o jakieś 4-6 stopni

Stanisław K. (Racibórz)


Przez docieplenia poddaszy w moim domu oszczędzam co miesiąc 150-250 zł

Zbigniew W. (Katowice)


W tej chwili można normalnie spać na poddaszu. Jeszcze raz bardzo dziękuję

Krzysztof. S (Kietrz)


Ma pan bardzo ,fajnych ludzi.

Barbara S. (Warszawa)


CELLUTHERM 47-400 Racibórz ul. Wiatrakowa 31E; Telefon: 600 700 455 FAX: 32 750 04 95

realizacja: Agencja interaktywna zets.pl